מקום ראשון בטורניר הגמר של ספיישל אולימפיקס!!!

זכינו במקום הראשון!!!
אתמול השתתפה קבוצת הכדורגל של כישורית בטורניר הגמר הארצי של ארגון הספיישל אולימפיקס" שהתקיים ברעננה.
לאחר שני טורנירים במהלך השנה הזו בהן נקבע השיבוץ בבתים לפי רמות יכולת. הגיעה קבוצת הכדורגל של כישורית לטורניר הגמר ברעננה בהרכב מלא ובמטרה ברורה לנצח ולזכות במקום הראשון.
הקבוצה שיחקה 3 משחקים וניצחה בשלושתם תוך הצגת עליונות ברורה על המגרש.

במשחק הראשון נקלעה הקבוצה לפיגור מוקדם אך לא איבדה את עשתונותיה ותוך דקות ספורות השיגה את השיויון. עם הגעתו של השער הראשון הבאים אחריו לא איחרו לבוא כאשר שחקן הקבוצה, שמעון פרנקלין כבש 5 שערים ברצף תוך הצגת יכולת אישית וקבוצתית מרהיבה. גיל סברסקי השלים את התצוגה הנפלאה עם עוד שלושער ובכך הסתיים המשחק הראשון עם ניצחון 8:1.
במשחק השני והקובע פגשנו יריבה שבטורניר הקודם ניצחה אותנו בתוצאה 6:4. שוב המשחק נפתח בפיגור מוקדם והיה ברור שהמשחק הזה לא יהיה קל בהשוואה לקודם. תוך דקה אמנם שמעון הצליח להשוות עם השער היפה בטורניר שנכבש בבעיטת יעף מרהיבה לאחר בישול לא פחות יפה מרגליו של איציק כהן, אך תגובת היריבה לא איחרה לבוא וכישורית נקלעה לפיגור 3:1. עוד לפני הירידה למחצית (ועם הרבה לחץ מהספסל של ניר הש"ש) כישורית הצליחה להפוך את התוצאה ולהוביל 4:3. המשחק המשיך להיות צמוד ומרתק אך בסופו של דבר גם הפעם ידנו הייתה על העליונה והמשחק הסתיים בניצחון 9:6 לטובת כישורית.

המשחק השלישי היה משחק ידידות שלא קבע דבר ובו כל קבוצה שיתפה מישהו מצוות המאמנים. בכישורית ניר הש"ש השתתף וניהל מהדשא את משחק ההגנה של הקבוצה. במחצית התוצאה עמדה על 2:0 לכישורית אך במחצית השנייה הקבוצה השנייה הייתה טובה יותר ורק יכולת גבוהה של שמעון פרנקלין שנכנס לעמוד בשער מנעה הפסד. המשחק הסתיים בתוצאה 2:1 לכישורית.

בסיום הטורניר התקיים טקס בו הזמינו את שחקני כישורית לעלות לקבל מדליית זהב ותעודה אישית לכל מחיאות הכפיים של שאר הקבוצות שהשתתפו.

סיימנו עונת משחקים בטעם מתוק מתוק ובהחלט נקווה שגם בשנה הבאה נדע להנות מהמשחק ומהמפגש עם אנשים בעלי צרכים מיוחדים ממסגרות שונות וכמו כן לשמור על התואר שלנו כאלופי הטורניר!
4.6.15