משחק כדורגל בין צוות העובדים לחברי כישורית

ניר כרמל, מנהל תחום הכושר בכישורית, מספר:
"היום התקיים משחק הכדורגל ה5 לעונה זו בין צוות העובדים בכפר לבין חברי הכפר. המאזן עד היום עמד על 2 ניצחונות לכל קבוצה והיה ברור שהיום אחת הקבוצות תעלה ליתרון במאזן הניצחונות.
המשחק נפתח בסערה והחברים מיד עלו ל2:0 תוך הצגת עליונות ברורה על המגרש. הצוות לעומת זאת לא נבהלו מהפתיחה הסוערת של החברים ובמספר מהלכים נכונים ובראשם הוצאת אלי הש"ש מהשער הצליחו לצמק ל2:1. קבוצת החברים המשיכה לשלוט ועלתה מהר מאד ל3:1. במצב זה היו לחברים עוד הזדמנויות רבות לכבוש אך חוסר ריכוז מול השער מנעו את הגדלת הפער מהצוות בצורה משמעותית. "כשלא כובשים אז סופגים" כך אומרת הקלישאה הידועה בעולם הכדורגל ואכן כך היה. המחצית הראשונה הייתה מאד שקולה עם יתרון קל לחברים ביחסי הכוחות אך התוצאה עמדה על 4:4.
במחצית השנייה זה כבר היה סיפור אחר לגמריי. החברים עלו עייפים. הצוות קיבל חיזוק משמעותי של חבייאר שאיחר לפתיחת המשחק עקב פנצ'ר בגלגל והוסיף מחץ למשחקם של הצוות. במשך 10 דקות של לחימה והגנה חזקה התוצאה עדיין הייתה 4:4 אך לאט לאט הלכו ואזלו כוחות חברי קבוצת החברים והצוות השכיל לנצל את זה. תוצאת המשחק בסיום עמדה על 9:6 לטובת הצוות שאגב יכלו לנצח בהפרש גדול יותר אך הרבו להחמיץ מול השער.
היה תענוג אמיתי לכל מי שהיה במגרש. תודה לכולם והלוואי ונמשיך במסורת הנהדרת הזו".

20.12.15