סיקור חגיגת שבועות 2012 - מאת הילה פלד

ב- 31.5.12 התקיים בכישורית אירוע לחגיגת תנובת כישורית
הילה פלד, חברת מקהלת כישורית, משתפת בתחושותיה לפני האירוע ואחריו:

"היום טקס שבועות !
לפני ההופעה אני קצת מתוחה אני לא בטוחה שהכול ילך חלק,  אולי פה ושם “אמעד” קלות בהופעה,  אולי אסטה קצת מהכללים לאחריה, אולי אתווכח עם אמי לפני כן וזה יהרוס לי את מצב הרוח?
היום שלי מתוכנן היטב אז בעצם מה כבר יכול לקרות?
לאחר א. צהריים  אני הולכת להתקלח ולהתארגן לפני שמאפרים ומכינים אותי להופעה ב14:15  אז מסרקים אותי יפה ומאפרים אותי שאהיה נעימה לעין ואני מקבלת גם קצת יחס אישי ואז יפה וחגיגית רף ההתרגשות עולה אני מחכה שעה כבר 16:00 אימא הגיעה! חיבוקים וברכות שמחה,  מנצלות את הזמן שנותר  ליעילות מארגנות ביחד תיק הרי אחרי האירוע אנחנו נוסעות הביתה!

עובר זמן ,  אימא מצטרפת לסיור ההורים,  אני הולכת לראות מה עם בן זוגי. עובר זמן,  השעה כבר 7:00 אני בשיא המתח,  התיאבון לאכול את ארוחת הערב קטן,   מחליפים את הבגדים לבגדי הופעה התור גדול וחוסר הסבלנות מוגבר,  בשל האווירה הנרגשת ,  אני חגיגית מחכה בבגדים לבנים להופעה, מה יגידו האנשים אחרי שאופיע הם יאהבו אותי האם אקבל מספיק מחיאות כפיים?

האם אימא שלי תאהב איך שהופעתי? אני עוד מעט עולה להופיע על הבמה איזו התרגשות! מאחורי הקלעים צריך להיות בשקט גמור, נו כבר אין לי סבלנות כמה זמן אפשר לשבת כשאני כ”כ על קוצים? וההופעה שלנו היא רק האחרונה.

 סוף סוף, אני על הבמה, מופיעה! אני נותנת כל מה שאני יכולה זה עובר טוב לדעתי אני נראית טוב ולבושה יפה כל החששות נמוגו, באותה דקה זה רק אני הקהל והשקט שמסביב חוץ משירתנו לא נשמע דבר כאילו העולם נעצר לרגע ואז מחיאות הכפיים!

הרגשת האושר של הנה עשיתי את זה, כל המופיעים עלו לבמה, שמחה,  הרגשת שחרור,  כולנו שרים בקול גדול את הללויה, ברגע שהגיע הזמן לרדת מהבמה אני לא מבזבזת זמן מורידה את חולצת ההופעה ורצה ישר לאמי היא מחכה לי ומחבקת אותי, אני איני זקוקה עוד למילה, אני אמי ודודתי שהגיעה גם(היא גרה בקרבת מקום) מסיירות על הדשא בין הקהל פוגשות מדי פעם מישהו מוכר, התגובות שלהם חמות, משהו בסגנון: “שרת יפה”  “ההופעה הייתה מוצלחת” ואני שמחה וקצת נבוכה, אחרי הכל, מי לא אוהב לקבל מחמאות?

הכיבוד טעים שבעתיים כשחם בלב! וככה כשההרגשה הטובה הזו איתי בפנים אני נוסעת הביתה עם אמא!

שיהיה לכם חג שמח,
הילה פלד".