צעדת האביב

צעדת האביב בכישורית 2019.
גם השנה המשכנו את מסורת צעדת האביב בכישורית.
לאחר מספר פעמים בהם דחינו את מועד הצעדה עקב מזג אוויר חורפי, התחזית שוב איימה על קיום הצעדה והפעם דווקא מכיוון הקיץ והחום. בסופו של דבר קיבלנו מזג אוויר מושלם לצעדה עם רוח נעימה שליוותה אותנו לאורך כל הדרך ועננות גבוהה שמנעה שמש ישירה על הצועדים.
כמיטב המסורת התכנסו בשעות הבוקר כל הצועדים ברחבת הקומונה וקיבלו שי צנוע לרגל האירוע. הפעם כל אחד ניגש ובחר לו כובע, באפ, חולצה, תיק או מגבת שנותרו מאירועים קודמים.
לאחר דברי פתיחה והסבר על המסלול יצאנו לדרך. הטבע הירוק שספג השנה כמויות מים אדירות נגלה בשיא תפארתו לנגד עיננו לאורך כל ההליכה, מצב הרוח של הצועדים היה מרומם ביותר ואת הדרך ליוותה מוזיקה קצבית ממכשירי שמע אל-חוטים שרק הוסיפו לאנרגיות החיוביות שהיו לצועדים.
את הצעדה סיימנו השנה בארוחת צהריים בחוות אירוח,המרוחקת 200 מטר הליכה מכישורית. החווה,שייכת למשפחה דרוזית מירכא שהעניקה לנו ללא תמורה את השימוש במקום האדיר הזה למשך היום.
בתפריט היו כמובן פיתות דרוזיות עם שמן זית וזעתר אשר אפו והכינו לנו על הטאבון בנות משפחתו של אדיב( שגם דאג לנו לאישור להשתמש במקום).
בסיום קינחנו עם אבטיחים ומלונים פרוסים וכמו כן כל אחד קיבל קרטיב קפוא לצינון ורענון לאחר הארוחה.
תודה לחברים שהגיעו והשתתפו, לקומונה שליוו את החברים בצעדה ולצוות הנהדר של כישורית בו כל אחד ידע מה לעשות ולהשלים אחד את השני איפה שצריך ובכך ליצור אירוע מושלם ללא תקלות.
בהזדמנות זו נברך בברכת ראמדן כרים את כל חברי הצוות המוסלמים שעבדו וגם הלכו איתנו אתמול כאשר הם בצום של יומו הראשון של חודש הרמדאן.
תודה לכל מי שבא ואמר מילה טובה וידע לפרגן על הצעדה שכבר הפכה למסורת בשנתה השלישית.
שמחנו לסיים את הצעדה ללא פצועים, ללא נפילות ועם חיוך גדול של סיפוק.
לאור ההצלחה וההד החיובי שנוצר,בשנה הבאה אנו מצפים להכפלת מספר הצועדים המשתתפים בצעדה