מפעל צעצועץ

מפעל 'צעצועץ' - היה אחד העסקים הראשונים והמוכרים ביותר של כישורית. המותג 'צעצועץ' היה ידוע באיכותו ובייחודיותו, אך עקב שיקולים כלכליים נאלצנו לסגור אותו בשנת 2014. המפעל היה כל כך קרוב לליבנו, כך שהחלטנו להשאיר לו פינה חמה באתר, ולספר את סיפורו:

'צעצועץ' היה מפעל לעיצוב, ייצור ושיווק של צעצועי ילדות קסומים מעץ. הצעצועים עוצבו "בסגנון של פעם", צבועים בצבעי פסטל רכים, המשרים אווירה הרמונית, רוגע ושלווה, ומשקפים את ערכי כישורית: טבעיות, פשטות, שיתוף ואנושיות. הצעצועיםהיוו פריט עיצובי איכותי שיופיו בפשטותו, ושעומד לשנים רבות. מגוון הצעצועים שיוצרו בצעצועץ היה רחב, וכלל בין היתר: חיות על גלגלים, קוביות קלאסיות, סוסי-עץ, הליכונים מקוריים, עגלות בובה ועוד. 
במפעל הצעצועים הועסקו חברים וגם אנשי מקצוע שכירים. החברים לקחו חלק בתהליך הייצור שהציע קשת רחבה של תפקידים ומשימות בהתאם ליכולותיו של כל חבר וחבר. החל בעבודה רפטטיבית  דרך עבודה פיזית מגוונת - צביעת צעצועים, שיוף, הדבקה, ועד עבודה עם מכונות. כך שלחברים היתה אפשרות לעבודה בקבוצה ולעבודה יחידנית. בחירת אופי העבודה הותאמה ליכולות החבר ונעשתה בשיתופו המלא. כל העבודות סיעו לחברים בפיתוח תכונות של דיוק, ריכוז, עבודת ידיים, התמדה, בקרה ושיקול דעת, והעניקו להם תחושת גאווה, העצמה ושייכות.
 
מוצרי צעצועץ היו מותג איכותי מוביל בתחום צעצועי העץ, שנמכרו בחנויות נבחרות ברחבי הארץ ובחו"ל.

אתם מוזמנים לצפות בסרטון המספר את סיפורו של 'צעצועץ':