תקשורת

בכישורית מחלקת תקשורת ששמה "כישוריTV", אשר הוקמה בשנת 2005 במטרה לתת מענה לרצון של החברים לעסוק בתחום התקשורת, וכדי לתת להם הזדמנות לתעסוקה יצירתית, מאתגרת ודינמית, ובתוך כך גם לאפשר להם לספר את סיפורם האותנטי המיוחד של חברי הקהילה.
בכל חודש עולה לשידור מגזין טלוויזיה בן 30 דקות בערוץ הקהילתי (ערןץ 98 בשידורי הלווין והכבלים) בהפקת כישוריTV. החברים מעורבים בהפקה מתחילתה ועד סופה, תחת הדרכת אנשי הצוות הם כותבים את החומרים, מראיינים, מצלמים, עורכים, מפיקים ומגישים את המגזין באולפן. התוכניות מציגות פסיפס מיוחד במינו, המתאר מרקם חיים מיוחד ויוצא דופן של קהילת בעלי צרכים מיוחדים. בתוכניות ניתן לצפות גם ב-youtube.
בנוסף מחלקת התקשורת מפיקה גם סרטי תדמית על פי הזמנה ללקוחות רבים מחוץ לכישורית. ביניהם: בית החולים רמב"ם, המרכז הרפואי לבריאות הנפש מזרע, Colibri (חברת בת של ישקר), וורגוס, מתכת חניתה (סרטים לתערוכות מקצועיות גדולות בחו"ל), הסוכנות היהודית, שותפות 2000, עיריית כרמיאל, מוא"ז משגב וחוות דרך התבלינים (סרט למרכז מבקרים) ועוד. באולפני כישוריTV אולפן מולטיקאמרה משוכלל, שלושה חדרי עריכה וציוד צילום והקלטה מקצועי, מערכת ניתוב ניידת המאפשרת תיעוד כנסים, אירועי תרבות ועוד בשלוש מצלמות במקביל.
 
חברי כישורית אחראיים גם להוצאתו לאור של עיתון כישורית "בתוכנו", היוצא לאור לקראת ראש השנה. העיתון נכתב, נערך ומופק על ידי חברי כישורית והצוות, כולל סיפורים, שירים וחוויות של החברים, ומהווה גאווה אמיתית לחברי הקהילה.
 
את הענף מנהל ישראל אשל, בעל 30 שנות ניסיון בהפקת סרטים, כתיבה ובימוי וניהול פרויקטים בתחום המולטימדיה.