תרמו לנו

צוות כישורית מפתח כל העת רעיונות ומיזמים חדשים על מנת להמשיך ולשפר את איכות החיים של החברים ולהרחיב את היצע האפשרויות וההזדמנויות האישיות והתעסוקתיות עבורם.
כישורית נסמכת על תרומות ונדיבות לבם של התומכים בה במימון חלק ניכר מהפעילויות שלה.
על מנת שנוכל לממש את כל אלה ולהפוך אותם למציאות עבור החברים, אנו זקוקים לשותפים לדרך. אנו נשמח לעזרתכם ונעריך כל תרומה.
כישורית הינה חברה רשומה (חל"צ) פטורה ממס בישראל, ארה"ב, אנגליה וקנדה

איך ניתן לתרום?
למתן תרומה באמצעות העברה בנקאית, פרטי חשבון הבנק שלנו: בנק דיסקונט, שד' הגעתון 29, נהריה. סניף 097, מספר חשבון: 711411.
למתן תרומה באמצעות צ'ק אתם מוזמנים לשלוח אלינו לכתובת: ד.נ. בקעת בית הכרם 2012300 (אנא ציינו ע"ג המעטפה "עבור מחלקת גיוס משאבים").
למתן תרומה מקוונת, לחצו על הדגל, בהתאם למדינה דרכה אתם מעוניינם להעביר את תרומתכם. כל דגל מייצג את אגודת הידידים של כישורית באותה מדינה.

 
 
 
 

 

 

כיצד לייעד את התרומה?

 

באם אתם מעוניינים לייעד את התרומה לפרוייקט מסוים בכישורית, אנא שלחו אלינו אימייל לכתובת oshrat@kishorit.org.il, ופרטו את בחירתכם ורצונכם. אנו נשמח כמובן לכבד זאת. בהמשך הטקסט בעמוד זה תוכלו לקרוא אודות פרוייקטים הנמצאים
בהקמה או פרוייקטים המתוכננים לעתיד.

נשמח לשלוח אליכם תעודת הודיה על התרומה - על שמכם או לכבוד מי שתחפצו. 

* לקבלת פרטים נוספים אתם מוזמנים ליצור קשר עם מחלקת פיתוח המשאבים שלנו: בטלפון: 04-9085112 ,055-6628295 או באימייל: oshrat@kishorit.org.il.
* כישורית הינה עמותה רשומה לצרכי מס הכנסה לפי סעיף 46.

 
לכישורית כמה תוכניות לפרוייקטים עתידיים שנשמח לעזרתכם במימושם:

פיתוח עסקים ומרכזי תעסוקה

בכישורית אנו מאמינים כי תעסוקה יצרנית ומספקת הינה נדבך משמעותי בדרך לעצמאות מרבית ושיקום. העבודה מקנה לחברים עיסוק, מעצבת מסגרת ולוח זמנים ליומיום, מפעילה את הראש והגוף, מגרה את החושים ומהווה אמצעי לאימון ושיפור תפקודי. בנוסף העבודה מהווה מקור למימוש עצמי ומשמעות.
בכישורית פועלים ענפי תעסוקה המייצרים תוצרת חקלאית ומוצרים בני קיימא הנמכרים בשוק החופשי, אשר מטרתם העיקרית היא לספק תעסוקה אמיתית ומשמעותית לחברי הקהילה. מרבית החברים עובדים בענפי התעסוקה המגוונים, וכ-10%מהחברים, אשר בוחרים בכך, יוצאים לעבודה מחוץ לכישורית בשוק החופשי.

על מנת שענפי התעסוקה ימשיכו להוות מקור יציב לתעסוקה עבור חברי כישורית, עליהם בראש ובראשונה להתקיים כלכלית.

במהלך 3 השנים הקרובות אנחנו מקווים לקלוט 15-20 חברים חדשים בכישורית, ולשם כך בכוונתנו ליצור 14 מקומות עבודה חדשים לחברים, במסגרת 2 תחומי עיסוק:
 
1. הקמת מחלקת מחשוב בכישורית: על פי התוכנית 3 חברים יעבדו באופן קבוע עם איש מחשבים מקצועי, ויהיו אחראים בין היתר על הכנסת תכנים ועדכונים לאתר האינטרנט של כישורית, יכתבו בלוגים אודות חייהם בכישורית, וילמדו מיומנויות מחשב ושיווק אינטרנטי. תעסוקה זו של חברים בתפעול אתרי האינטרנט שלנו, תחסוך לכישורית סכומי כסף המשולמים כיום לחברה חיצונית. 
עלות רכישת מחשבים וציוד נלווה ל-3 חברים הינה 5,000$.  עלות שכר לאיש מחשבים מקצועי בחצי משרה לשנה הינה: 30,000$.
 
2. פיתוח המגבנה: לפני מספר שנים הקמנו בכישורית מגבנה, במהלכן אנשינו למדו את מלאכת הכנת הגבינה והתנסו בשיטות הכנה שונות. נכון להיום הגבינות המיוצרות מספקות את התצרוכת של המטבח המקומי שלנו, ומטרתנו לייצר מבחר גבינות קשות ורכות, ויוגורטים שיימכרו גם לשוק החיצוני. אנחנו מאמינים שענף עסקי זה יניב רווח יפה לכישורית. 
עלות רכישת הציוד הדרוש והרחבת המגבנה הינה 1,000,000$.

להדפסת הפרוייקט

תגובה:
הרחבת כישורית: בניית יחידות דיור נוספות

כישורית רואה חשיבות רבה בכיבוד המרחב האישי של החברים, והדבר בא לידי ביטוי גם ביחידות דיור פרטיות, השונות בצורה ניכרת מיחידות הדיור המוסדיות. הבתים מעוצבים בסגנון כפרי וצבועים בצבעי פסטל, הטבע ניבט מכל עבר, הכל ירוק, פורח ומטופח.
בית של אוטונומיה
כישורית הינה בית לחברים לכל חייהם, והיא שואפת לאפשר לחברים לממש את עצמאותם בכל תחומי החיים – במגורים, בקבלת החלטות אישיות ובניהול מערכות יחסים. החברים יכולים לבחור אם הם רוצים לגור לבד או עם שותפים (כמובן בהתייעצות עם אנשי הצוות והמטפלים), יש גם זוגות החיים יחד, חלקם אף זוגות נשואים (שחברו זה לזו בכישורית).
הצורך שלנו
כישורית כיום בתפוסה מלאה, ולא יכולה לקלוט חברים חדשים, על אף רשימת ההמתנה הארוכה והביקוש ההולך וגובר לשירותיה. על מנת שנוכל לעזור למשפחות נוספות למצוא פיתרון ארוך טווח לילדיהם בעלי הצרכים המיוחדים, עלינו לבנות 10 יחידות דיור נוספות. חלק מיחידות הדיור הדרושות מיועדות ליחידים, חלקן עבור שותפים וחלקן עבור זוגות. גודלה של יחידת דיור הינו 40 מ"ר, והיא כוללת ריהוט הולם, חדר רחצה, סלון, וחדר שינה. לכל יחידה יש מרפסת, וכן גישה נוחה לשביל המרכזי ולמדשאות הנרחבות של כישורית. לכל יחידה נגישות מלאה לנזקקים לכיסאות גלגלים.
היו שותפים
כישורית איננה מקבלת כל תמיכה ממשלתית למטרה זו. לכן, על מנת שנוכל להרחיב את קהילת כישורית ולהוות בית לחברים נוספים, אנו זקוקים לתמיכה כספית. עזרה במימון יחידת מגורים אחת או יותר, תוכל לאפשר שקט נפשי למשפחות נוספות אשר אינן יכולות למשיך ולדאוג לילדיהם הבוגרים בעלי הצרכים המיוחדים.
 
עלות בניית יחידת דיור הינה 100,000$. עלות בניית מתחם מגורים נוסף, אשר יכלול 10 יחידות דיור הינה 1,000,000$. נשמח לקרוא למתחם המגורים על שם התורם או יקיריו. 

להדפסת הפרוייקט

תגובה:

תגובות

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.